Arama

HAİNLİĞİN 3. YILI

FETÖ hain darbe girişiminin üzerinden bugün itibari ile üç yıl geçti.
Allah, şehitlerimize rahmet eylesin. 
Bu ülke, bu millet çok darbe ve darbe girişimi gördü.
Darbe destekçilerini ve şakşakçılarını gördü. 
Darbeler sonrası biatçıları gördü. Ama ilk defa 15 Temmuz hain darbe girişimimde evinde, ininde pısmış nefes alması bile en derin sessizliğe bürünmüş bazılarının, Milletin bedel ödeyerek önlediği darbenin ertesi günü sokaklara inerek TATLI SU kahramanlığı yaptığını gördü. 
Geçmiş darbelerde olduğu gibi 15 Temmuz sonrası da, biz hala darbecilerin asıl niyetini, dış hamilerini ortaya koymadık/koyamadık. Darbeyi, başlarında sümüklü bir zatın olduğu bazı maklubeci taifenin planladığını ve uygulamaya çalıştığını düşünerek hayatımıza davam ediyoruz. 
17-24 Aralık 2014 öncesi, hatta 15 Temmuz 2016 öncesi FETÖ’ya biat noktasında bağlı, özellikle kamu yönetiminde, malum sen gibi bazı yapılarda üst düzey görev yapan bazı zevatın, 15 Temmuz’dan hemen sonra renk ve kabuk değiştirip, birden FETÖ Karşıtı görüntüye bürünmüş olması ise, geçmiş darbe/darbe gitişimlerinin aksine 15 Temmuz’a mahsus bir durum olarak akıllara kazınmıştır. 
15 Temmuz, şahısların hayatından öte ülkemizin varlığına kast edilen; kökü ABD-AB’ye bağlı, taşeronu; FETÖ, ve bu örgütün yıllardır beynini yıkadığı, en hassas güvenlik mekanizmaları başta olmak üzere devletin en hassas damarlarına soktuğu alçakların giriştiği hain bir darbe girişimidir. 
Tarih ders almak için vesiledir. Geçmişin darbe şakşakçıları, bu günün Kripto fetöcüleri hala revaçta ise, göz ardı edilerek devlette en yüksek makamlarda görevlerine devam ediyorsa, bu durumda darbe ve darbecilere karşı ciddi bir mücadele verildiğini söylemek havada kalmış bir hamasetten öteye geçmeyecektir. Bu durumda görünen o ki; 251 Şehidimiz bize haklarını ve kanlarını helal etmeyecektir.

Rabbim; Peygamber Ordusu şu necip Millete, ülkemize birlik, dirlik ve esenlik dolu nice günler nasip etsin. Siyasetçilerimize ve İdarecilerimize geçmiş tarihten ders ve feyz alarak iş yapma feraseti nasip etsin. 15 Temmuz ve tüm şehidlerimizin ruhlarını şad etsin. 
Milletimizin varlığına ve birliğine kast eden hainlere, kanı ve ırkı bozuklara fırsat vermesin.