Arama

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci öncülüğünde Twitter üzerinden  gerçekleştirdiğimiz #İkramiyeMemurunDaHakkı başlıklı hashtag çalışmamız Trend Topic (TT) listesine girerek Türkiye gündemine yerleşti.

 Saat 21’de Genel Başkanımız Önder Kahveci’nin attığı #İkramiyeMemurunDaHakkı Adalet de bunu gerektirir” twitiyle başlayan etkinlik kısa sürede TT listesinde ilk sıralara yükseldi.

 On binlerce tweetin peş peşe atıldığı etkinlikte sosyal medya Türkiye Kamu-Sen önderliğinde memurun haklı mücadelesini konuştu.

 ÖNDER KAHVECİ: BAYRAM İKRAMİYESİ MEMURUN DA HAKKIDIR

 Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğimiz etkinliğin mesajının gerekli yerlere ulaştığını belirten Genel Başkanımız Önder Kahveci, memurun da hakkı olan bayram ikramiyelerinin yaklaşan Ramazan bayramı öncesi verilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Kahveci, “Kamu görevlilerinin haklı talebi olan memurlara da bayram ikramiyesi verilmesi konusundaki haklı mücadelemiz sonuç alınıncaya kadar kararlılıkla sürdürülecektir. İlk olarak 2011 yılında gündeme getirdiğimiz memurlara ve emeklilere bayram ikramiyesi verilmesi hususunun 7 yıl sonra bir ayağı eksik biçimde hayata geçirilmesi Türkiye Kamu-Sen’in ne denli kararlı ve uzun soluklu bir mücadele yürüttüğünün göstergesidir. Eminiz ki, memurlarımız da analarının ak sütü gibi helal olan bayram ikramiyesini alacaklardır. Temennimiz hükümetin bu ödemeyi önümüzdeki Ramazan bayramı öncesinde gerçekleştirmesidir” dedi.

 “#İkramiyeMemurunDaHakkı” başlıklı etkinliğimizde atılan tweetlerden bazıları şöyle;

 Ayrıştırma,yok sayma,unutma #İkramiyeMemurunDAHakkı

Devletten gelir, devlete gider. #İkramiyeMemurundaHakkı

Twitter yıkılıyor, memur ikramiye bekliyor #İkramiyeMemurunDaHakkı

#İkramiyeMemurunDaHakkı İkramiye beklentisi milyonların talebi

Herkese var, memura yok mu? #İkramiyeMemurunDaHakkı

Türkiye Kamu Sen mücadeleci ruhuyla mutlaka kazanacaktır. #İkramiyeMemurunDAHakkı

#İkramiyeMemurunDAHakkı memura ikramiye verilsin,hak yerini bulsun.

#İkramiyeMemurunDAHakkı 300 milyar teşvikte,6 milyar TL memura çokmu?

Emekliye Bayram İkramiyesi verilemsi doğru fakat eksik düzenlemedir. #İkramiyeMemurunDaHakkı değil mi? Hükümetten paketi güncellenmesini bekliyoruz.

#İkramiyeMemurunDaHakkı Dik baş tok karın mutlu yarın

Bayram emeklinin değil memurun da bayramı olsun  #İkramiyeMemurundaHakkı