Arama

ET VE SÜT KURUMU’NA ZİYARET

Genel Merkez Yönetim Kurulumuzca Et ve Süt Kurumu A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Ferda YILDIRIM ziyaret edildi.

14.05.2018 günü gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Ahmet DEMİRCİ, Genel Başkan Yardımcıları M.Uğur ÖZDEMİR ve Mustafa BUYRUK hazır bulundu.

Ziyarette, Et ve Süt Kurumu A.Ş. Genel Müdürlük ve Taşra Şube Müdürlüklerinde;  üyelerimiz ve diğer Kamu çalışanlarımızın karşılaştığı Kurumsal ve bireysel problemler masaya yatırıldı. Özellikle yurt dışı görevlendirmeler, fazla mesai uygulamaları, keyfi görevlendirme ve Sendikal ayrımcılıklar konuları ayrı ayrı değerlendirildi ve Sendikamızca bu konularla ilgili hazırlanan bilgi notları Genel Müdür Yardımcısına iletildi.

Yapılan görüşmede, 399 sayılı KHK’ya tabi çalışan kamu görevlilerinin problemleri de ele alındı.

Genel Müdür Yardımcısı Sayın Yıldırım, bahse konu problemler hakkında Sendikamızca sunulan rapor ve önerileri memnuniyetle karşıladığını, konulardan bu vesile ile ayrıntılı olarak haberdar olduğunu ifade ederek; önümüzdeki dönemde özellikle Sendikal ayrım ve İdari görevlilerin yetkilerini maksadı aşacak şekilde kullanmalarına asla müsaade edilmeyeceğini ifade ederek, “Et ve Süt Kurumunda yeni bir milat başlatacaklarını” ifade etmiştir.

  Daha sonra Genel Merkez Yönetim Kurulumuzca, Kurum düzeyinde görev yapan üyelerimiz ayrı ayrı ziyaret edilmiş ve gelişmeler hakkında görüş alış verişinde bulunulmuştur.