Arama

KAHVECİ: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Acı haber Batman’dan geldi. Yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan bombanın patlatılması sonucu 7 askerimiz şehit oldu, 5 askerimiz ise yaralandı.

 Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, yayınladığı baş sağlığı mesajında, şehit olan askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diledi.

 Genel Başkan Önder Kahveci mesajında;

 “Batman’da askeri aracımıza yönelik yapılan hain saldırı da 7 askerimizin şehit olduğu, 5 askerimizin ise yaralandığı haberini derin bir üzüntüyle öğrendim.

 Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak için çaba sarf eden hainler ve işbirlikçilerinin hevesleri elbette kursaklarında kalacak, milletimizin birliği, dirliği ebediyete kadar baki olacaktır. 

 Türk milleti kendisine kurulmak istenen hain ve sinsi tuzakları bertaraf edecek, bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

 Bu vesileyle, milletimizin acısını paylaşıyor, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk Milletine baş sağlığı diliyor, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum” dedi.