Arama

Temsilcilerimiz ile Biraraya Geldik

Sendikamız İşyeri Temsilcileri eğitim toplantısı 25-27 Kasım 2018 tarihlerinde Nevşehir /Kozaklı’da yapıldı. Toplantıya 1. Grup için planladığımız 12 Şube, 39 İl Başkanı ve bu illerde bulunan işyeri temsilcileri katılım sağladı.

25 Kasım Pazar günü planlanan tüm katılımcıların katılımıyla otele giriş sağlandı. Toplantı programı başladı.

Toplantının ikinci günü sabah programında, Genel Başkan Yardımcımız Sebahattin ÖZTÜRK’ün açılış konuşması ile Saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Akabinde açılış konuşması yapmak üzere Genel Başkanımız Ahmet DEMİRCİ kürsüye davet edildi.

Genel Başkan Ahmet Demirci, Şube Başkanlarımıza, İl Başkanlarımıza ve İşyeri Temsilcilerimize tam katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettikten sonra Sendikamızın misyonu ve vizyonu hakkında temsilcilerimize bilgiler verdi.

Toplantının devamında; Başkanlarımıza ve İşyeri Temsilcilerimize yönelik motivasyon ve İşyeri Temsilciliğinde yapılması gerekenler konulu bir eğitim çalışması yürütüldü.

Yapılan eğitim toplantısının Sendikamızın teşkilat yapısının tanıtımı, Genel Sendikal Liderlik ile iletişim hususlarında önemli tespitlerin yapıldığı eğitimler,  Gazi Üniversitesi Öğretim üyeleri Dr. Sinan DEMİRTÜRK ve Doç. Dr. Yılmaz YEŞİL tarafından verildi.

Ahmet Demirci; öğretim üyelerinin eğitim sunumlarının ardından İşyeri Temsilcisi nasıl olunur, işyeri Temsilcilerinin görevleri ve Temsilci hakları konularında temsilcilerimize bilgilendirme sunumu yaptı.

Öğleden sonraki programda, Sendika Şube Başkanlarımız, İl Başkanlarımız ve Temsilcilerimiz ayrı ayrı söz alarak; hizmet kolumuz bazında yaşanan problemlerimiz, çözüm önerileri ve yetki dönemine yönelik yapılabilecek faaliyet ve etkinlikler hakkında soru ve görüşlerini beyan ettiler.

Günün sonunda, Genel Başkan Ahmet DEMİRCİ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Sebahattin ÖZTÜRK, M.Uğur ÖZDEMİR, Mustafa BUYRUK ve Selim SARI, temsilcilerimizin soru ve önerilerini notlar alarak tek tek cevaplandırdı.

Toplantı sonu değerlendirmesi amacıyla söz alan Yönetim Kurulu üyelerimiz, bundan sonraki süreçte izlenecek çalışma programı hakkında katılımcılara bilgi sundu.

Türk Tarım Orman-Sen teşkilat yapısı içerisinde Genel Merkez, Şube Başkanlıkları, İl Başkanlıkları ve İşyeri Temsilcileri olarak bir araya gelinen İşyeri Temsilcileri Eğitim ve İstişare 1. grup toplantısı büyük bir moral ve motivasyon ile tamamlanmış olup, bundan sonraki süreçte Sendikamızın başarılı bir çalışma periyodu geçirmesine faydalı olacağı beklentimizdir.

Katılan tüm yöneticilerimize ve işyeri temsilcilerimize teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki yürütülecek yoğun mücadelede başarılar dileriz.

TOPLANTIDAN DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ