20.7 C
Ankara
Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaHaberlerKamusen'den HaberlerKonfederasyonumuz Genel Başkanı Önder Kahveci İle Birlikte Genel Başkanımız Ahmet Demirci Ve...

Konfederasyonumuz Genel Başkanı Önder Kahveci İle Birlikte Genel Başkanımız Ahmet Demirci Ve Sendikalarımızın Genel Başkanları Depremzede Aileleri Ziyaret Etti

Konfederasyonumuz Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci ile birlikte Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanımız Sayın Ahmet Demirci, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Nurullah Albayrak, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Sayın Türkeş Güney ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ili etkileyen depremin ardından Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen misafirhanelerinde ikamet eden depremzede ailelerimizi ziyaret etti.

İLK GÜNDEN İTİBAREN SAHADAYIZ

Yaşanan felaketin ardından bölgeden tahliye edilen ve misafirhanelerimizde ağırlanan ailelerle sohbet eden Konfederasyonumuz Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci, depremin ilk gününden itibaren Türkiye Kamu-Sen olarak sahada olduğumuzun altını çizdi.

MİSAFİRLERİMİZİN RAHATI İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ

Bu kapsamda hızlı bir şekilde konfederasyonumuza ait misafirhaneleri açarak yetkili mercilere çağrı yaptıklarını belirten Sayın Kahveci, bölgeden ayrılan onlarca vatandaşımızın rahat ve konforlu bir şekilde misafirhanelerimizde konakladıklarını belirtti.

TÜM İMKANLARIMIZLA SEFERBER OLMUŞ DURUMDAYIZ Türkiye Kamu-Sen’in felaketin ardından tüm imkanları ile seferber olduğunu belirten Konfederasyonumuz Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci, “Yaşanan afet neticesinde misafirhanelerimizde konaklayan aileleri rahat ettirmek, morallerini yüksek tutmak için tüm çaba ve gayretimizi ortaya koyacağız. Misafirlerimizin talep ve isteklerini yetkili mercilere ileterek takipçisi olacağız. Bu zorlu süreci milletçe el ele vererek atlatacağız” dedi.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar