16.5 C
Ankara
Çarşamba, Nisan 24, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriKahramanmaraş Şube Başkanlığımız ile Beraber Hizmet Kolumuz Üyelerimiz ve Meslektaşlarımızı Ziyaret Ettik

Kahramanmaraş Şube Başkanlığımız ile Beraber Hizmet Kolumuz Üyelerimiz ve Meslektaşlarımızı Ziyaret Ettik

Kahramanmaraş İlimizde sendikal faaliyetler kapsamında, sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Hasan Nuri Akça ve Gürkan Bozkurt beraberinde sendikamız Şube Başkanı Hasan Yurdagül ve Şube Yönetim Kurulu ile beraber Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Sayın Yusuf Karartı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Ardından Bölge Müdür Yardımcısı Sayın İlkay Günay’ı, DKMP Şube Müdürü Sayın Hacı Kalınkütük’ü, Onikişubat Orman İşletme Müdürü Sayın Mustafa Kavak’ı, Kahramanmaraş Tarım ve Orman İl Müdür V. Sayın Ramazan Bilir’i ve Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdür V. üyemiz Sayın Ferhat Gülpak’ı ziyaret ederek, kurumlarımızdaki üyelerimizle, meslektaşlarımızla bir araya geldik.

Yapılan ziyaretlerde sendikal çalışmalarımızı anlatarak, arkadaşlarımızdan gelen talepler ve öneriler üzerinde istişarelerde bulunduk.

Sonrasında Kırşehir Orman İşletme Müdürü Alper Çimen’i ziyaret ederek hasbıhal ettik. Değerli kurum Müdürlerimize, üyelerimize ve meslektaşlarımıza misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar