20.7 C
Ankara
Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriManisa Teşkilatımız İle Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik

Manisa Teşkilatımız İle Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdik

Manisa İlimizde sendikal faaliyet çalışmalarımız kapsamında istişare toplantımıza Sendikamız Genel Başkanı Sayın Ahmet Demirci Başkanlığında Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Konfederasyonumuza bağlı Sendikaların Genel Başkanları, Manisa Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Denizli Şube Başkanımız, Balıkesir Şube Başkanımız ve Sendika işyeri temsilcilerimiz hazır bulundu.

Toplantıda, gündemde bulunan hizmet kolumuz konuları başta olmak üzere, sendikamız olarak yaptığımız çalışmalarla alakalı istişarelerde ve bilgi alış verişinde bulunduk.

Programımızın devamında diğer günlerde Manisa ilinde bulunan hizmet kolumuz kamu kurumları Merkez ve ilçelerinde bulunan  İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlükleri, Orman İşletme Şeflikleri,  TKDK İl Koordinatörlüğü, Beydere Tohumculuk Sertifikasyon Test Müdürlüğünde görevli Kurum İdarecilere, temsilcilerimize, üyelerimize ve meslektaşlarımıza ziyaretler gerçekleştirdik.

Ziyaretlerde, hizmet kolumuzdaki çalışmalarımızı anlatarak istişarelerde bulunduk.

Misafirperverlikleri için Kurum Müdürlerimize, temsilcilerimize, üyelerimize ve değerli meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar