33.6 C
Ankara
Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriTarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Ahmet Bağcı Makamında Ziyaret...

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Ahmet Bağcı Makamında Ziyaret Edildi

Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulunca yeni göreve atanan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Ahmet Bağcı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

Yapılan ziyarette hizmet kolumuza bağlı kurumlarımız ile ilgili bir çok konuda sendikamızın hazırlamış olduğu raporu Sayın Bakan Yardımcımıza ileterek, bu konular üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.

Özellikle son dönemde stratejik bir kurumumuz olan Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından yoğun şekilde hububat alımına devam edilmekte olduğunu ve bu sebeple personel sayısının yetersiz oluşunun ortaya çıkardığı aşırı iş yükünün TMO çalışanı meslektaşlarımızın fiziki ve manevi anlamda olumsuz etkilendiğini, bu sürecin iş ve çalışma huzurunu bozduğunu, haftalık izinlerin kullandırılması gerektiğini ve tüm bunlarla beraber ivedi bir şekilde kurum çalışanlarının kanunlar çerçevesinde çalışma ortamını sağlayacak sayıda personel istihdamının yapılmasın en doğru yol olacağını sayın Bakan Yardımcımıza ilettik. 

Sayın Bakan Yardımcımıza tüm bu konular üzerinde göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkürlerimizi sunar,  yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

TARIM-VE-ORMAN-BAKANLIGI-RAPOR-27.07.2023

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar