14.5 C
Ankara
Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriTİGEM Kurum İdari Kurulu Toplantısı Gerçekleştirdik

TİGEM Kurum İdari Kurulu Toplantısı Gerçekleştirdik

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunun 22. Maddesi gereğince, Gerçek Yetkili Sendika olarak, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile TİGEM Merkez ve Taşra Teşkilatı çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözeterek yaklaşık 2 saat süren Kurum İdari Kurul Toplantısı TİGEM toplantı salonunda gerçekleştirildi.

25 Mayıs 2023 tarihinde saat 15:00’da Kurum İdari Kurul Toplantısı TİGEM Genel Müdür Yardımcısı V. Kamer ERTURAN İBRİŞİM Başkanlığında; Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Erdal POLAT ve Gürkan BOZKURT, Sendikamız Şube Başkan Yardımcısı Yunus BOLAT ve İşyeri Temsilcimiz Turgut ERDOĞDU, 1. Hukuk Müşaviri Duygu ÇINAR, Daire Başkan Gürcan ÇATAL, Şube Müdürü Elçin TAŞAR’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile Gerçek Yetkili Sendika olarak Sendikamız Türk Tarım Orman Sen arasında gerçekleştirilen Kurum İdari Kurulu toplantısı Kurum çalışanlarına hayırlı olmasını dileriz.

NOT: Sendikamız ve TİGEM arasında yapılan bu Kurum İdari Kurulu Toplantı tutanağında yer alan 10. Maddede kısmen mutabakat sağlanmış, ancak 12. 13. ve 16. Maddelerde karşılıklı anlayış birliği oluşmadığı için mutabakat sağlanamamıştır.

Sonuç tutanağını aşağıdadır.

TIGEM-KIK2023

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar