20.1 C
Ankara
Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaKampanyalarÜyelerimize Özel Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası İmzalandı

Üyelerimize Özel Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası İmzalandı

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Nippon Sigorta, SDK Sigorta Acente işbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmasını imzalandı.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Nippon Sigorta, SDK Sigorta Acente işbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmasını imzalandı.

KAHVECİ: İNDİRİMLİ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ANLAŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Konfederasyon Genel Başkanımız Önder Kahveci, yapılan anlaşmanın tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine hayırlı olmasını temenni ederek, “Üyelerimizin hak ve menfaati noktasında her daim üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren konfederasyonumuz yeni dönem indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmamız bayram sonu itibariyle hayata geçmiştir. Üyelerimiz ve aileleri  bu anlaşmadan rahatlıkla  yararlanabilecek ve sağlık hizmetleri konusunda kendilerini güvende hissedeceklerdir. Yaptığımız anlaşmanın tekrar tüm üyelerimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum” dedi.

Anlaşmaya ilişkin sorularınız ve poliçe işlemleri için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

SDK SİGORTA ACENTELİĞİ

Tel: 0312 230 88 78 – 0312 430 12 34 – 0312 433 12 34

e-posta: kamusen.tss@gmail.com 

 Konfederasyonumuz ve Türk Nippon Sigorta, SDK Sigorta Acente işbirliği ile imzalanan “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” anlaşmasının detayları aşağıda ilginize sunulmuştur.

 BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

uyelerimize-ozel-tamamlayici-grup-saglik-sigortasi-imzalandi-32481356

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar