27.3 C
Ankara
Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriAzerbaycan Tarım Bakanlığında Görüşmelerimiz Devam Ediyor

Azerbaycan Tarım Bakanlığında Görüşmelerimiz Devam Ediyor

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Azerbaycan Kend Teserrufatı Nazirliyi Birleşmiş Hemkarlar İttifaqı (Azerbaycan Tarım Bakanlığı Çalışanları Sendikası) yöneticileri ile birlikte  Azerbaycan Tarım Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulundu. Bu çerçevede önce Azerbaycan Tarım Bakanlığının Personel İşleri Genel Direktörü Rafael Quliyev ziyaret edildi.

30 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette Azerbaycan Tarım Bakanlığında görev yapan tüm kamu çalışanlarının sosyal ve ekonomik meseleleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Tarım çalışanları başta olmak üzere Azerbaycan’da kamuda çalışan tüm kamu çalışanlarının çalışma şartları,  ekonomik ve sosyal haklarının gelişimi noktasında önemli gelişmelerin sağlandığı müşahade edildi.

Daha sonra Sendika heyeti olarak Bakanlığa bağlı Sebzecilik ve Tohumculuk Araştırma Enstitüsü ziyaret edildi. Enstitü Müdürü Elmar Allahverdiyev’den Enstitü çalışmaları hakkında bilgi alındı. Sonrasında Enstitü çalışanları ile düzenlenen toplantıda Enstitü çalışmaları ve sendikal konularda istişarelerde bulunuldu.

Toplantı sonrasında ise Enstitü seraları ve teknik donanımı ziyaret edilerek çalışanlardan teknik bilgi alındı.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar