30.7 C
Ankara
Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaHaberlerSendikamızdan HaberlerAzerbaycan Tarım Sendikası Genel Başkanından Sendikamıza Ziyaret

Azerbaycan Tarım Sendikası Genel Başkanından Sendikamıza Ziyaret

Azerbaycan Kend Teserrufatı Nazirliyi Birleşmiş Hemkarlar İttifaqı (Azerbaycan Tarım Bakanlığı Çalışanları Sendikası) Genel Başkanı Fuad Memmedov Sendikamızı ziyaret etti.

23 Haziran 2021 günü gerçekleşen ziyaret çok samimi bir ortamda gerçekleşti.

Ziyarette, Sendikamız Türk Tarım Orman Sen ve Azerbaycan Kend Teserrufatı Nazirliyi Birleşmiş Hemkarlar İttifaqı Sendikası arasında gelecek döneme yönelik yapılabilecek ortak çalışma ve işbirliği imkanları ile aynı sektörde faaliyet gösteren Sendikalarımızın kurumsal düzeyde yapabilecekleri ortak proje ve çalışma imkanları hususlarında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca Sayın Memmedov, gelecek dönemlere yönelik yapılabilecek ortak çalışma konularının çerçeve haline getirilebileceği ve bir protokole bağlanabileceği bir çalışma ziyareti için Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci ve Genel Merkez Yönetim Kurulumuzdan bir heyeti Bakü’ye davet etti.

Nazik ziyaretleri için Kardeş Cumhuriyetimizden Kardeş Sendikamızın Genel Başkanı Sayın Fuad Memmedov’a gösterdiği hassasiyet ve işbirliği çabaları için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar