20.7 C
Ankara
Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriHeyetimizin Deprem Bölgesindeki Faaliyetleri Devam Ediyor

Heyetimizin Deprem Bölgesindeki Faaliyetleri Devam Ediyor

Genel Başkanımız Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Bozkurt ve Hasan Nuri Akça ile beraber deprem bölgesinde Gaziantep, Kilis, Hatay ve İskenderun’daydık. Bölgedeki Şube Başkanlarımız ve Şube Yönetim Kurulları Üyelerimizle ile beraber bir araya gelerek, durum değerlendirmesinde bulunduk.

Hatay Orman Bölge Müdürlüğünde Orman Genel Müdür Yardımcısı Sayın İbrahim Yüzer, Hatay Orman Bölge Müdürü Sayın Ali Özdemir ve Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Sami Yılmaz ile görüşerek bölgedeki durumla ilgili görüştük. Gaziantep’te Cuma Erol Başkanımızı ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kilis’de Hasan Dökülgen Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, İskenderun’da TMO Baş Müdürümüz Suat Ünlü’ye üyelerimize, depremzedelerimize ve Kırıkhan TMO Ajans Amirliği çalışanlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

Bölgede yapılabilecek her türlü destek için burada bulunduğumuzu belirterek, depremden etkilenen bölge halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Biz biriz beraberiz hep Birlikte Güçlü Türkiye’yiz.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar