20.7 C
Ankara
Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriHeyetimiz Deprem Bölgesinde

Heyetimiz Deprem Bölgesinde

Türkiye Kamu Sen Yönetim Kurulu kararıyla Genel Başkanımız Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Bozkurt ve Hasan Nuri Akça ile beraber deprem bölgesi Kahramanmaraş’a hareket ettik.

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcimiz, Şube Başkanımız ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizle ile beraber istişarelerde bulunularak, deprem bölgesinin acil ihtiyaçlarının giderilmesi, deprem felaketi yaralarının sarılması noktasında değerlendirilmeler yaptık.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğünde Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey ve Genel Müdür Yardımcımız Kenan Akduman ile istişarede bulunarak, Bölge Müdürlüğü Lojmanlarında vefat eden Kurum personellerimiz için de başsağlığında bulunarak, Allah’tan rahmet diledik.

Bölge Müdürlüğü lojmanlarında ki arama kurtarma çalışmalarında 60 saatin sonunda Meteoroloji İl Müdürünün sağ olarak kurtarılmasına da tanıklık ederek güzel bir haber almış olduk.

Bölgede yapılabilecek her türlü destek için burada bulunduğumuzu belirterek, depremden etkilenen bölge halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Gün, bir olma günüdür.

Yaralarımızı hep birlikte saracağız.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar