14.5 C
Ankara
Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet Haberleriİstanbul Teşkilatımız İle Sendikal Çalışmalarımız Devam Etti

İstanbul Teşkilatımız İle Sendikal Çalışmalarımız Devam Etti

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Buyruk ve Gürkan Bozkurt ‘un katılımları ile 04 Nolu İstanbul Şube Başkanımız Özgen Özdemir, Şube Başkan Yardımcılarımız ve Temsilcilerimiz beraberliğinde İstanbul İl Sınırları içerisinde bulunan hizmet kolumuz kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettik.

Yapılan ziyaretlerde, Kurum yöneticileri ve üyelerimiz ile ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdik. Yöneticiler ile olan görüşmelerimizde bilgi alış verişinde bulunularak, kamu çalışanlarının talep ve isteklerini Sayın İdarecilere ilettik. Üyelerimiz ile yapılan istişare toplantılarında da meslektaşlarımızdan gelen soru ve önerileri dinleyerek, çözüm önerileri noktasında fikir alış verişinde bulunduk.

Misafirperverlikleri için Kurum Yöneticilerimize ve üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca, İstanbul Şube Başkanımız Özgen Özdemir’in gerçekleştirdiği temsilciler istişare toplantısı Yönetim Kurulu üyelerimiz, Temsilcilerimiz ve üyelerimizin yoğun katılım sağladığı, katılımları ile bizleri onurlandıran Türkiye Kamu-Sen, Türkav, Ülkü Ocakları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin temsilcilerine, en önemlisi teşkilatımızın dik duruşlu, onurlu üyelerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar