33.6 C
Ankara
Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriSayın Dinç’e Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Taslağı İle İlgili Çalışmalarımızı Sunduk

Sayın Dinç’e Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Taslağı İle İlgili Çalışmalarımızı Sunduk

Genel Başkanımız Ahmet Demirci Başkanlığında Yönetim Kurulu olarak Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Adem Dinç’i ziyaret ettik.

Gerçekleşen ziyarette Genel Başkanımız Demirci, Tarım ve Orman Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslağı hakkında,  taslağın geneli üzerindeki Sendikamızın hazırlamış olduğu  görüş ve gerekçelerini içeren çalışmalarımızı dosya halinde Sayın Dinç’e sundu.

Genel Başkanımız Demirci, hazırlamış olduğumuz Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslağındaki bazı maddeler için değiştirilmesini önerdiğimiz raporumuzun konularını, maddeleri ve gerekçelerini detaylandırarak Sayın Dinç’e ifade etti.

Genel Müdür Sayın Adem Dinç Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslağındaki çalışmalarına, Sendikamızın da konu üzerinde yapmış olduğumuz görüş ve gerekçeleri detaylandırarak kendisine sunmamızdan memnun olduğunu ifade ederek, bahse konu yönetmelik taslağı çalışmalarında Sendikamızın da önerilerini dikkate alacaklarını ifade etti.

Sayın Genel Müdürümüze misafirperverliği için teşkilatımız adına teşekkürlerimizi sunarız.   

yonetmelikdegisikligi

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar