30.7 C
Ankara
Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriTarım ve Orman Bakanı Sayın İbrahim Yumaklı ve Bakan Yardımcısı Sayın Ebubekir...

Tarım ve Orman Bakanı Sayın İbrahim Yumaklı ve Bakan Yardımcısı Sayın Ebubekir Gizligider Ziyaret Edildi

Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak, Tarım ve Orman Bakanı Sayın İbrahim Yumaklı ve Bakan Yardımcısı Sayın Ebubekir Gizligider ile bir araya gelerek gündeme dair konular üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Hizmet kolumuza bağlı bakanlık bünyesinde bulunan hizmet birimlerinin merkez ve taşra teşkilatlarında yaşanan personel eksikliklerini giderilmesi için yeni personel istihdamı, ayrıştırma-ötekileştirme, Filli Hizmet, Lisans Tamamlama, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği, Ormancılık Hizmet Kolu talepleri, Kontrol Hizmetlerinde İlave Ödeme, Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi yardımı, Veteriner Uygulama Ücretleri, TMO, TİGEM, Et ve Süt Kurumu, TKDK ve AOÇ gibi bağlı kurumlarımızın sorunları başta olmak bir çok hususta Sendikamızın bu konulardaki çözüm önerileri Sayın Bakan’a iletildi.

Ziyaret vesilesi ile hizmet kolumuzda yaşanan Kamu Çalışanlarımızı doğrudan ilgilendiren problemlere yönelik Sendikamız AR-GE birimince hazırlanan genel değerlendirme raporu Sayın Bakan’a sunuldu.

Yakın ilgi, alakaları ve misafirperverlikleri için Sayın Bakanımıza ve Bakan Yardımcımıza Genel Merkez heyetimiz tarafından teşekkür edildi.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar