33.6 C
Ankara
Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaHaberlerManşet HaberleriTİGEM ve Sendikamız Arasında Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı

TİGEM ve Sendikamız Arasında Kurum İdari Kurulu Toplantısı Yapıldı

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunun 22. Maddesi gereğince, Gerçek Yetkili Sendika olarak, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile TİGEM Merkez ve Taşra Teşkilatı çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözeterek yaklaşık 2 saat süren Kurum İdari Kurul Toplantısı TİGEM toplantı salonunda gerçekleştirildi.

30 Ekim 2023 tarihinde saat 11:00’da Kurum İdari Kurul Toplantısı TİGEM Genel Müdür Yardımcısı Kamer ERTURAN İBRİŞİM Başkanlığında; Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Erdal POLAT ve Gürkan BOZKURT, Sendikamız Şube Başkanı Murat TUNCER ve Şube Başkan Yardımcısı Yunus BOLAT  ve İşyeri Temsilcimiz Turgut ERDOĞDU, 1. Hukuk Müşaviri Duygu ÇINAR, Daire Başkanı Faruk ERKAN, Daire Başkan Gürcan ÇATAL’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile Gerçek Yetkili Sendika olarak Sendikamız Türk Tarım Orman Sen arasında gerçekleştirilen Kurum İdari Kurulu toplantısı Kurum çalışanlarına hayırlı olmasını dileriz.

NOT: Sendikamız ve TİGEM arasında yapılan bu Kurum İdari Kurulu Toplantı tutanağında yer alan 12. Maddede kısmen mutabakat sağlanmış, ancak 10. 16. ve 21. Maddelerde karşılıklı anlayış birliği oluşmadığı için mutabakat sağlanamamıştır.

Sonuç tutanağını aşağıdadır.

TIGEMKIKEKIM2023-sonuc

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar