14.5 C
Ankara
Cuma, Nisan 19, 2024

TİGEM’e Ziyaret

TİGEM Genel Müdürü Sayın Dr. Hasan Gezginç makamında ziyaret edildi.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca 27 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşen ziyarette kurum düzeyinde pek çok konu istişare edildi.

Öncelikle Kurum genelinde yetkili olduğumuz ve kurum idare kurulu toplantılarında ortaya koyduğumuz ve yıllardır yapılamamış; Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği sınavının geçen günlerde hayata geçirilmesi konusunda Sayın Genel Müdürümüzün gösterdiği gayret için teşekkürlerimiz, Sayın Genel Müdürümüze iletildi. Diğer yandan kurum düzeyinde mazeret tayinleri, servis problemleri ve benzer sosyal içerikli taleplerimize yönelik olumlu yaklaşımlara memnuniyetimiz de Sayın Genel Müdürümüze ifade edildi.

Yine kurum düzeyinde eleman ihtiyacı,  kurum çalışanlarından bazı meslek gruplarımızın Ek Gösterge ve emekliliğe esas mağduriyetleri yanında koruyucu giyim vb konularda talep ve önerilerimiz detaylandırılarak istişare edildi.

Genel Müdürümüz Sayın GEZGİNÇ ise kurum imkanlarını ölçüsünde Sendikamızdan yada her platformdan gelen makul talepleri karşılamaya yönelik yoğun bir gayret içerisinde olduklarını, bir taraftan yıllık zarar eden bir kurumu bir yıldır kar eden bir kurum haline getirdiklerini, kurumun var oluş gayesinin tam olarak yerine getirilmesi amacı ile önemli mesafeler alındığını ifade ederek özellikle TİGEM’in Merkez ve Taşra Teşkilatlarına yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar, katkı ve önerilerimiz için Sendika yönetimimize teşekkürlerini ifade etti.

Genel Müdür Ziyareti sonrası ise TİGEM Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hakan NALBANTOĞLU da makamında ziyaret edildi.

Bahse konu ziyarette de yukarıda bahsedilen talep ve öneriler tekraren dile getirildi.
TİGEM Genel Müdürümüze ve Genel Müdür Yardımcımıza gösterdikleri nezaket, sosyal diyaloğa açık tavır ve konukseverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Diğer Haberler

En Çok Okunanlar

Son Yapılan Yorumlar